Hibabejelentő

Nemzetközi küldés

Dátum Verseny / kör Hazai - Vendég Játékvezető (közreműkődés
2017-08-17Európa Liga / selejtezőFC Utrecht - Football Club Zenit Vágner László (Ellenőr)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőFC BATE Borisov - FC Olexandriya Bognár Tamás (Játékvezető)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőFC BATE Borisov - FC Olexandriya Buzás Balázs (Asszisztens 1)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőFC BATE Borisov - FC Olexandriya Georgiou Theodoros (Asszisztens 2)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőClub Brugge KV - AEK Athens FC Ring György (Asszisztens 1)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőClub Brugge KV - AEK Athens FC Kassai Viktor (Játékvezető)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőFC BATE Borisov - FC Olexandriya Farkas Ádám (Tartalék jv.)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőClub Brugge KV - AEK Athens FCifj. Tóth Vencel (Asszisztens 2)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőApollon Limassol FC - FC Midtjylland Piller Sándor (Ellenőr)
2017-08-17Európa Liga / selejtezőClub Brugge KV - AEK Athens FC Andó-Szabó Sándor (Tartalék jv.)
2017-07-26Bajnokok Ligája / selejtezőFC Astana - Legia Warszawa Bognár Tamás (Játékvezető)
2017-07-26Bajnokok Ligája / selejtezőFC Astana - Legia Warszawa Buzás Balázs (Asszisztens 1)
2017-07-26Bajnokok Ligája / selejtezőFC Astana - Legia Warszawa Georgiou Theodoros (Asszisztens 2)
2017-07-26Bajnokok Ligája / selejtezőFC Astana - Legia Warszawa Pintér Csaba (Tartalék jv.)
2017-07-20Európa Liga / selejtezőHJK Helsinki - FK Skendija Tóth Vencel (Ellenőr)
2017-07-18Bajnokok Ligája / selejtezőFC Samtredia - FK Qarabag Vágner László (Ellenőr)
2017-07-13Európa Liga / selejtezőFC Vaduz - Odds BK Székely Ferenc (Ellenőr)
2017-07-13Európa Liga / selejtezőApollon Limassol FC - FC Zaria Balti Farkas Ádám (Játékvezető)
2017-07-13Európa Liga / selejtezőApollon Limassol FC - FC Zaria Balti Albert István (Asszisztens 1)
2017-07-13Európa Liga / selejtezőApollon Limassol FC - FC Zaria Balti Szert Balázs (Asszisztens 2)
2017-07-13Európa Liga / selejtezőAS Trencín FK - Bnei Yehuda Tel-Aviv FC Piller Sándor (Ellenőr)
2017-07-13Európa Liga / selejtezőApollon Limassol FC - FC Zaria Balti Solymosi Péter (Tartalék jv.)
2017-07-12Bajnokok Ligája / selejtezőFK Zalgiris Vilnius - PFC Ludogorets 1945 Kispál Róbert (Szöv. delegált)
2017-07-12U.19 - EB / elődöntőAnglia - Csehország Buzás Balázs (Asszisztens 2)
2017-07-09U.19 - EB / csoportkörHollandia - Bulgária Buzás Balázs (Asszisztens 2)
2017-07-07Európa Liga / selejtezőFK Pelister - KKS Lech Poznan Vágner László (Ellenőr)
2017-07-07Európa Liga / selejtezőFK Tirana - Maccabi Tel-Aviv FC Andó-Szabó Sándor (Játékvezető)
2017-07-07Európa Liga / selejtezőFK Tirana - Maccabi Tel-Aviv FCdr. Varga Zsolt (Asszisztens 1)
2017-07-07Európa Liga / selejtezőFK Tirana - Maccabi Tel-Aviv FC Kóbor Péter (Asszisztens 2)
2017-07-07Európa Liga / selejtezőFK Tirana - Maccabi Tel-Aviv FC Szabó Zsolt (Tartalék jv.)
További részletes adatok a foci-info.hu weboldalon